Kalendář událostí

Pozvánka na Charitativní běh pro Domácí hospic Vysočina
sobota 31 srpen 2019, 14:00
Shlédnutí : 290

 Sportovní benefiční akce Běh pro hospic proběhne v sobotu 31. srpna v Novém Městě na Moravě u přírodní koupaliště a jeho okolí. Výtěžek ze startovného využije Domácí hospic Vysočina na rozšíření svých služeb o dětskou paliativní péči a na nákup nových zdravotnických pomůcek.

Připraveny jsou kratší i delší trasy - dětská je rozšířena o plnění úkolů, lze ji absolvovat třeba i s kočárkem, děti se mohou účastnit na odrážedlech apod. Pro všechny účastníky bude připraveno občerstvení a malá odměna.

Zajištěn je také doprovodný program. Pro děti orientační běh, malování na obličej, tvoření na téma lodičky a vodní svět, skákací hrad, balonky. Dospělí účastníci mohou poměřit své síly s trojnásobnou olympijskou vítězkou Martinou Sáblíkovou, která se běhu aktivně zúčastní a po doběhnutí do cíle bude účastníkům akce k dispozici v rámci autogramiády. Ukázku trialu na kolech předvede AMK Hamry nad Sázavou. Připraveno bude občerstvení, kavárna se zákusky a míchané nápoje.

Více informací a možnost registrace naleznete na www.behyprohospice.cz a na FB stránkách.  

 

Místo Nové Město na Moravě
Kontakt

Městys Nové Veselí
Na Městečku 114
592 14 Nové Veselí

E-mail: obec@noveveseli.cz
Tel.: 566 667 121
Tel.: 566 667 292
Mobil: 602 946 182

Kde nás najdete
Čapí webkamera

jak triditfond vysocinahavlickuv krajsvazek obci pooslavi

Odběr novinek

Přihlaste se k bezplatnému zasílání novinek z tohoto webu do Vaší e-mailové schránky.

V návaznosti na platnou legislativu v ČR v oblasti ochrany osobních údajů sdělujeme, že na všech společenských, kulturních a sportovních akcích pořádaných městysem Nové Veselí a ZŠ a MŠ Nové Veselí, příspěvkovou organizací mohou být pořizovány fotodokumentace, audio a video nahrávky, které případně budou zveřejňovány v tištěných a elektronických informačních médiích městyse Nové Veselí a ZŠ a MŠ Nové Veselí, příspěvkové organizaci. Každý účastník na těchto akcích zároveň dává souhlas k možnému jeho zveřejnění v těchto médiích, jakož i dětí, za které zodpovídají v tomto souhlasu jejich zákonní zástupci.

Mapa stránek Prohlášení o přístupnosti