SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR), v platném znění.

zadáním e-mailové adresy udělujete městysi Nové Veselí, se sídlem Na Městečku 114, PSČ 592 14  Nové Veselí, IČO: 00294926, (dále jen „Správce”), souhlas se zpracováním mých osobních údajů, a to za níže uvedených podmínek:

1. Osobní údaje, které budou zpracovány: 

  • e-mail

2. Účelem zpracování osobních údajů je:

  • Informování formou textových zpráv o činnosti obce a poskytování informací o dění v obci (např. informování během krizových situacích, při haváriích vodovodu nebo kanalizace a jiných mimořádných situacích, informování o dění v obci, kulturní, sportovní a další akce, o činnostech spolků, vybrané prodejní akce (očkování psů, kominík).
  • Uchování záznamů o rozeslaných zprávách pro účely prokázání, že byly rozeslány

3. Doba zpracování osobních údajů je:

  • Do odvolání

4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i níže uvedení zpracovatelé. (k datu poskytnutí souhlasu) LE CLAVERA, s.r.o., Kubánské náměstí 1391/11, 100 00  Praha 10, Vršovice, IČ: 24815373, DIČ: CZ24815373.

5. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám.

6. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje obce:
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
adresa: Městys Nové Veselí, Na Městečku 114, 592 14  Nové Veselí

7. Beru na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů mám právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po Správci informaci, jaké mé osobní údaje zpracovává,
  • požadovat po Správci vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u Správce přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po Správci výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů

8. Dále souhlasím s tím, že moje osobní údaje budou předány ve výše uvedeném rozsahu Zpracovateli osobních údajů (provozovateli SMS služby), který bude mé osobní údaje pro Správce osobních údajů používat. Poskytování osobních údajů je smluvním požadavkem k zajištění řádného fungování SMS služby. Poskytnutí jakýchkoli údajů je dobrovolné. Jejich neposkytnutím nebo odvoláním však není možné SMS službu využívat.

9. Prohlašuji, že jsem byl/a Správcem řádně poučen/a o zpracování a ochraně osobních údajů, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně.

Kontakt

Městys Nové Veselí
Na Městečku 114
592 14 Nové Veselí

E-mail: obec@noveveseli.cz
Tel.: 566 667 121
Tel.: 566 667 292
Mobil: 602 946 182

Kde nás najdete
Čapí webkamera

jak triditfond vysocinahavlickuv krajsvazek obci pooslavi

Odběr novinek

Přihlaste se k bezplatnému zasílání novinek z tohoto webu do Vaší e-mailové schránky.

V návaznosti na platnou legislativu v ČR v oblasti ochrany osobních údajů sdělujeme, že na všech společenských, kulturních a sportovních akcích pořádaných městysem Nové Veselí a ZŠ a MŠ Nové Veselí, příspěvkovou organizací mohou být pořizovány fotodokumentace, audio a video nahrávky, které případně budou zveřejňovány v tištěných a elektronických informačních médiích městyse Nové Veselí a ZŠ a MŠ Nové Veselí, příspěvkové organizaci. Každý účastník na těchto akcích zároveň dává souhlas k možnému jeho zveřejnění v těchto médiích, jakož i dětí, za které zodpovídají v tomto souhlasu jejich zákonní zástupci.

RSS sitemap